Ganzo Firebird FH11S

Nový produkt

FireBird FH11S je kopií nože FH11, jen je menší, použit byl stejný materiál D2

Více informací

skladem

619 Kč s DPH


512 Kč bez DPH

Přidat na seznam přání

Možnosti platby:
Možnosti platby:

Více informací

Ganzo Firebird FH11S je replikou modelu nože FH11, který je mezi spotřebiteli již znám. Tento model je však o něco menší. Jedná se o vysoce kvalitní EDC nůž s rovnou rukojetí a normální čepelí. Tento typ čepele je poměrně běžný a jeho značná popularita je dána univerzálností použití. Je dokonale vhodný pro průchod materiálem a řezání. FH11S je vhodný pro všechny aktivní nadšence v přírodě. Tento nůž si můžete vzít s sebou na pěší turistiku, na piknik, na cestu nebo výlet nebo ho můžete použít čistě doma. S FH11S bude ve všech případech spokojeni a oceníte její kompaktnostost, eleganci, efektivity a praktičností.

Zvláště zajímavá je čepel z oceli D2. Za prvé, její tvrdost, dosahující 60 HRC. Jedná se o jednu z nejtvrdších ocelí u zavíracích nožů. Je nejen tvrdá, ale i korozivzdorná a velmi odolná. FH11S je povedený a spolehlivý nůž přizpůsobený značnému mechanickému namáhání. Materiál rukojeti tohoto modelu je z G10.

Nůž je vybaven kovovou sponou, můžete ho tedy připevnit na kapsu, opasek, připevnit k tašce nebo batohu. Zkušenosti zákazníků s používáním předchozích nožů Ganzo prokázaly, že nože mají dobře zpracovanou mechaniku. Jsou bezpečné a snadno se otevírají a zavírají. U tohoto modelu se používá zámek typu Flipper. Skládací nože si mezi uživateli získaly značnou popularitu. Jsou kompaktní, pohodlné a lehké.

  • Ocel čepele: D2
  • Délka čepele: 78mm
  • Tloušťka čepele: 2,9mm
  • Hmotnost: 82g
  • Délka otevřeného nože: 184mm
  • Délka zavřeného nože: 106mm

 

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Ganzo Firebird FH11S

Ganzo Firebird FH11S

FireBird FH11S je kopií nože FH11, jen je menší, použit byl stejný materiál D2

21 dalších produktů ve stejné kategorii: