Firebird FH805

778

Nový produkt

Firebird FH805 je městský nůž s pevnou čepelí pro každodenní použití. Jedná se o pevný nůž s celkovou délkou 192mm.

Více informací

1 099 Kč

Přidat na seznam přání

Možnosti platby:
Možnosti platby:

Více informací

Čepel je vyrobena z oceli třídy 9Cr19MoV. Je to docela raritní ocel, která se díky svým podobným složením a vlastnostem nazývá "čínská 440C". Ocel je odolná proti korozi, dosahuje tvrdosti 59 HRC. Tvar čepele je normální, někdy nazývaná "finská". Vhodná je pro většinu různých prací. Rukojeť je vyrobena z moderního, odolného materiálu G10. Je to robustní sklolaminát lepený epoxidovými pryskyřicemi. Hotový materiál získává vlastnosti jako je tvrdost, odolnost proti opotřebení či odolnost proti vlhkosti. Kromě toho se G10 hodí k dalšímu zpracování a lakování.

Celková délka nože je 19,2 centimetrů, délka čepele je 8,5 centimetrů, toušťka čepele je 0,4 centimetru. Hmotnost modelu je 114 gramů. Nůž dokonale zvládne výrobu hoblinek, je pohodlný při používání i přes jeho malé rozměry. Využijete ho při krájení, hoblování, dobře funguje v kuchyni. Nůž má skvělý design a stejně jako ostatní modely GANZO je ergonomický. Částečně se podobá již známému FireBird FH11. Barva rukojeti je černá.

Nůž lze použít jak doma v každodenním životě, tak při výletech, na procházkách, na výletech a v různých jiných situacích. Je spolehlivý, dobře vypadající, praktický a funkční. Dodáván je včetně pouzdra.

  • Ocel čepele: 9CR18
  • Délka čepele: 85mm
  • Tloušťka čepele: 4,0mm
  • Hmotnost: 114g
  • Délka nože: 192mm
  • Barva: černá

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Firebird FH805

Firebird FH805

Firebird FH805 je městský nůž s pevnou čepelí pro každodenní použití. Jedná se o pevný nůž s celkovou délkou 192mm.